Ponuka služieb

Ponúkame nasledovné služby pre Vaše auto:

Kontrola a nastavenie geometrie Zdá sa Vám, že Vaše pneumatiky sú po krajoch zodraté viac ako v ich stredoch, či začalo pri jazde po rovnej ceste ťahať do niektorej strany bez toho aby ste sami zatočili?? Alebo je Váš volant mierne nakrivo?? Tieto problémy vieme rýchlo odstrániť pomocou najmodernejšej 3D KAMEROVEJ GEOMETRIE s databankou všetkých svetových vozidiel.
Opravy motorov Váš automobil začal. zle štartovať?? Alebo sa Vám zdá, že jeho zvuk už nieje ako býval pred rokmi??? Problém, je možno úplná maličkosť, ktorá môže spôsobiť vážny problém.. Motor je srdce automobilov, ktoré niekedy potrebuje opraviť.
Opravy náprav Neustále búchanie Vášho automobilu pri prejazde nerovností, alebo výmoľov ktoré nie sú na našich cestách žiadnou výnimkou. Toto búchanie má vplyv nielen na nás vodičov, ale taktiež na správanie vozidla pri náhlom brzdení prípadne vyhýbaní prekážke na ceste, ktorú zbadáme v poslednej chvíli.
Neváhajte a dajte skontrolovat svoje auto skontrolovat včas.
Výmenu výfukových potrubí Ak Vaše auto stratilo výkon, alebo sú v aute cítiť výfukové plyny je čas na kontrolu výfukového potrubia prípadne jeho výmenu. Zváranie výfukových potrubí, je zbytočné pokiaľ je toto skorodované, pretože potrubie sa o krátky čas rozpadne znova kúsok od zváraného miesta.
Výmenu bŕzd a ich súčastí: Zdá sa Vám, že Vaše vozidlo ma dlhšiu brzdnú dráhu, alebo Vám pri jemnom brzdení začne chvieť volant v rukách?? Je najvyšší čas skontrolovať svoje brzdové kotúče a ich obloženie, ktoré sú najčastejšou príčinou tohto problému.
Prídite a radi Vám poradíme, čo treba skutočne vymeniť aby Vaše auto brzdilo opäť ako nové.
Pri výmene bŕzd a ich súčastí používame výhradne náhradne diely značiek Bosch, ATE, TRW, BREMBO
Výmena olejov a filtrov Pri výmene používame výhradne, len oleje značiek Shell a Castrol viskozity určenej výrobcom vozidla. A filtre znaciek Bosch, Knecht, Contitech a Valeo pre ich zaručenú filtráciu počas celej doby výmenného intervalu.
Čistenie klimatizácií ULTRAZVUKOM Ultrazvukové čističky majú vysokú efektivitu a môžu byť použité vo viacerých oblastiach nášho života vtedy, keď obyčajné čistiace procesy nemôžu byť použité alebo nedokážu odstrániť znečistenie.
Dezinfekcia klimatizácie Ozónom Náš autoservis Vám ponúka aj dlšiu možnosť dezinfekcie klimatizacie a interiéru vozidla ozónom. Ozón ničí baktérie spôsobujúce zápach a vlhkosť v aute s najvyššou účinosťou až 99,9%. Bez použitia chémie, čisto na prírodnej báze. Ozón je využívaný aj ako dezinfekcia v zdravotníctve.
Príprava a montáž auto hifi príslušenstva Nie len mladí vodiči, ale aj dlhoroční určite počúvajú počas jazdy rádio, alebo hudbu ako takú. Najnovšie technológie umožňujú prehrávanie hudby z rôznych medií ako sú USB kľúče, SD karty ba dokonca aj priamo z Vášho telefónu pomocou technológie Bluetooth. Táto technológia Vám dokonca umožňuje prenos telefónneho hovoru do reproduktorov auta, ak toto podporuje rádio. Na výber je v dnešnej dobe veľmi široký sortiment takýchto produktov. Prídite a radi Vám poradíme s najvhodnejším produktom, alebo kombináciou produktov práve pre Vás.
Predaj náhradných dielov Ponúkame Vám kvalitné nahradné diely od výrobcov ako sú : BREMBO, Bosch, Contitech, ATE, TRW, Lemforder, Valeo, Sachs, Kayaba, SKF a ďalší....
Diagnostika automobilov Náš autoservis Vám taktiež ponúka diagnostiku elektronickych systémov Vašeho vozidla. Väčšina moderných automobilov je doslova preplnená elektronikov. Zisťovanie závad, mazanie servisných intervalov, aktivácia denného svietenia (pokial to Vaša riadiaca jedkotka podporuje) nie je žiadny problém. Náš autoservis je vybavený jednou z najmodernejších diagnostík Bosch KTS 540. Naša diagnostika je aktualizovaná niekoľkokrát ročne čo umožňuje diagnostiku aj na najnovších modeloch automobiliek všetkých značiek.
Renovácia svetlometov Autoservis Vam tiež ponúka renováciu Vašich poškodených svetlometov, pri ktorej dochádza k zníženej svietivosti Vašich svetlometov. Toto poškodenie može byť problém napríklad aj pri technickej kontrole automobilu. Toto riešenie je mnohokrát lacnejšie ako kúpa nového svetlometu. A hlavne ide o BEZPEČNOSŤ nielen Vašu, ale aj spolujazdcov a taktiež oprotiidúcich vozidiel. Dalšia je esteticka stránka vozidla. Mliečny povlak na svetle nevyzerá najlepšie. Pozrite sa na svoje svetlomety a budťe si istý, že ich máte v 100% stave. Stratíte pri tom maximalne 1 sekundu.
Plnenie klimatizácií V našom autoservise Vám taktiež ponúkame certifikované plnenie klimatizácie Vášho automobilu. Náplň klimatizácie by sa mala meniť každé dva roky. Kedy ste dali naposledy skontrolovať stav Vašej klimatizácie???
Oprava a výmena čelných skiel Máte prasklinu na čelnom skle?? Nezúfajte. V našom autoservise Vám vieme pomocť aj s týmto problémom. Ak je čelné sklo prasknuté nieje nutná hned jeho drahá výmena. Oprava čelného skla je mnohonásobne lacnejšia. Ak je predsa len prasklina tak veľká, že sa už nedá opraviť Vaše čelné sklo bez problému vymeníme.
Objednávky služieb V našom autoservise Vám ponúkame kompletné služby spojené s prevádzkou Vášho vozidla. Pre rýchle a plynulé vybavenie každého zákazníka fungujeme formou objednávok, buď osobne na adrese autoservisu, alebo telefonicky na telefonnom čísle 0907 630 555
Pneuservis V našom autoservise máte taktiež možnosť kompletného prezutia Vášho 4 kolesového milačika.Navštívte náš autoservis v Dubnici nad Váhom vybavený najmodernejšou technikou značky CORGHI a novou prezúvačkou CORGHI Artiglio 500 na pneumatiky typu run-flat a ultranízko-profilových. Telefonický kontakt na pneuservis 0905 743 172 .
Rovnanie a zváranie diskov V našom autoservise v Dubnici nad Váhom Vám tiež ponúkame aj možnosť vyrovnania a zavarenia vaších ohnutých, alebo prasknutých ALU diskov. Pre tieto služby taktiež kontaktovať na telefónnom čísle 0905 743 172.